Оклахома“ загуби у дома от Лос Анджелис Лейкърс“ със 104:108

...

Лейкърс“ пречупи като гост Оклахома“

„ Оклахома “ загуби вкъщи от „ Лос Анджелис Лейкърс “ със 104:108 точки в среща от Националната баскетболна асоциация.

Брук Лопес се отличи с 20 точки, а неговият съотборник Джулиъс Рандъл добави още 19 точки за спечелилите. Поражението е четвърто следващо за „ Тъндър “.

Ръсел Уестбрук вкара 36 точки, а Пол Джордж приключи с 26 точки за състава на домакините.

Само 24.7 секунди преди края тройка на Джордж понижи задатъка на „ Лейкърс “ единствено на три точки - 104:107.

Джулиъс Рандъл обаче беше фаулиран 17.9 секунди преди финалната сирена и осъществя един от наказателните удари, а „ Лос Анджелис “ овладя отскочилата от коша топка при второто осъществяване.

Ал Халфърд вкара съдбоносен панер за успеха на „ Бостън “ с 97:96 вкъщи над „ Портланд “.

Халфърд се отличи с 22 точки и 10 битки за четвъртия пореден триумф в актива на „ Селтикс “.

„ Торонто “ победи гостуващия му „ Мемфис “ със 101:86, а Делън Райт се отличи с 15 точки.

Ерик Бледсоу пък вкара 28 точки за успеха на „ Милуоки “ като посетител на „ Бруклин “ със 109:94.
Източник: bnr.bg