ОФК „Първа Атомна“ загуби домакинството си на ФК „Дреновец” във

...

„Първа Атомна“ загуби с 1:3 контролата в Козлодуй с „Дреновец“

ОФК „ Първа Атомна “ загуби семейството си на ФК „ Дреновец” във втория надзорен мач, игран на новия стадион „ Христо Ботев “ в Козлодуй.
Точен за домакините в края на първото полувреме беше Антонио Йорданов, само че по-късно футболистите от Дреновец направиха обрата цялостен. Така борбата приключи при резултат 1:3 в интерес на гостите.
Липсата на четирима от главните играчи в отбора на „ Първа Атомна “ си сподели думата – Пламен Трифонов, Ивайло Върганов, Ивайло Маринов и Николай Ганчев пропуснаха срещата.
Капитанът на тима Ганчев беше сменен още на почивката заради здравословни проблеми.
През втората част на дуела в играта влязоха най-вече юношите на локалния футболен клуб. Тази събота „ Първа Атомна “ гостува в следващата контрола на „ Левски “ в Лом.
Източник: bulnews.bg