ОФК Карнобат записа победа с 2:0 при гостуването си на

...

Карнобат победи Несебър в контрола

ОФК Карнобат записа победа с 2:0 при гостуването си на Несебърв контролна среща, играна край морето. Точни за възпитаниците на старши треньора Георги Калоянов бяха Стефан Стаматов и юношата Ненко Петров. Стаматов се разписа в 37-ата минута, откакто се оказа самичък на стрелкова позиция против вратаря на несебърлии, а Петров вкара в 60-ата минута след подаване на Киро Гърков. Именно Гърков удари и греда за Карнобат.  Без COVID-19 в ОФК Карнобат
В игра за Карнобат играха всички налични състезатели, а към този миг в тима няма нови и напуснали футболисти, по отношение на зимната подготовка и двете публични срещи напролет.

Това бе четвърта лятна инспекция за момчетата с червено-черни екипи, като до началото на сезон 2020/21 в Югоизточна Трета лига ще бъде извършена още най-малко една контрола.