Обзор на юношеските хокейни резултати от Оканаган.ЗАПАДНА ХОКЕЙНА ЛИГАПРИНЦ ДЖОРДЖ

...

Юношески хокей: Rockets падат на Cougars, Vees побеждават Vipers

Обзор на юношеските хокейни резултати от Оканаган.

ЗАПАДНА ХОКЕЙНА ЛИГА

ПРИНЦ ДЖОРДЖ 5, КЕЛОУНА 2

Келоуна Рокетс се борят през целия сезон против B.C. Лидерите в дивизията продължиха в петък вечер.

На Принс Джордж, Кугърс вкараха четири безответни гола, с цел да заличат изоставането от 2-1 и да завоюват четвъртата си победа в пет мача против Келоуна този сезон.

Карлин Дезайнде, с хеттрик, Орен Щром и Хъдсън Тортън вкараха за Принс Джордж (29-12-0-0), който е и най-хубавият тим в Западната конференция и номер 3 в националния рейтинг.

Андрю Кристъл и Хироки Гойсич означиха за Kelowna (19-18-2-0), който изоставаше с 1-0 единствено три минути по-късно, само че водеше с 2-1 с поредни голове в 4:42 и 6:11.

Принц Джордж обаче отговори в 13:21, с цел да направи 2-2, след което Кугърс прибавиха още дв...