ОБЪРН, Алабама (AP) — Чад Бейкър-Мазара имаше 19 точки и

...

Бейкър-Мазара влиза от резервната скамейка, за да вкара 19, водейки №16 Обърн до победа с 93-78 над LSU

ОБЪРН, Алабама (AP) — Чад Бейкър-Мазара имаше 19 точки и шест отнети топки от пейката и № 16 Обърн завоюва девета поредна победа с двуцифрен резултат, 93-78 над LSU в събота вечер.

Обърн (14-2, 3-0 Югоизточна конференция) имаше най-високите за сезона 16 отнети топки и означи 26 точки от общо 17 проиграни топки от LSU (10-6, 2-1).

Джони Брум добави 18 точки и седем битки за Тигрите, които хвърляха 40% за тройки и 87,1% от линия за свободно мятане.

LSU понижи ранната преднина на Auburn до две с 6:37 до края на първото полувреме, само че Auburn затвори със серия 19-4, с цел да отиде на полувремето със 17 точки преднина. Обърн държеше LSU без резултат за повече от пет минути от серията.

Обърн поведе с 28 през второто полувреме, преди серия от LSU 21-2 да понижи преднината на домакините назад до едноцифрена стойност. След това Бейкър-Мазара вкара тройка с оставащи 4:13, с цел да си върне контрола на Обърн.