Нюкасъл записа първа победа в последните си 10 мача във

...

Нюкасъл спря прогреса на Мойс и Уест Хам

Нюкасъл записа първа победа в последните си 10 мача във Висшата лига. Отборът на Рафаел Бенитес завоюва с 3:2 при гостуването си на Уест Хам и с този триумф излезе от зоната на изпадащите. " Свраките " сложиха край и на серията си от четири следващи загуби. Резултатът бе неочакван и заради положителното показване на " чуковете ", откакто бяха поети от Дейвид Мойс. Те записаха две победи и равенства в последните три кръга, като измежду тях бяха триумф над Челси и хикс с Арсенал.

Двубоят стартира чудесно за домакините, откакто Арнаутович откри още в шестата минута. Сайве обаче изравни четири минути по-късно. Диаме и Атсу донесоха стабилен задатък на гостите след почивката преди Аю да понижи на 2:3.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 19 кръг, събота 23 декември  Уест Хам 2:3краен резулат  Нюкасъл