Нюкасъл отстрани от Карабао Къп след 1:0 на Сейнт Джеймсис

...

Нюкасъл изхвърли Сити от Карабао Къп

Нюкасъл в профил от Карабао Къп след 1:0 на „ Сейнт Джеймсис Парк “. Единственото попадение в срещата падна в 53-ата минута, разписа се Александър Исак. Попадението е четвърто за него през сезона. Иначе в конфликта.

По този метод Манчестър Сити напуща Карабао Къп още в първия кръг, в който взе участие. Тимът завоюва 6 от последните 10 издания на шампионата.

За премия Нюкасъл ще гостува в идващия кръг на Манчестър Юнайтед. Това е повтаряне на финала от предишното издание на конкуренцията. Тогава Юнайтед завоюва с 2:0.

За Арсенал следва тежко посещение на „ Лондон Стейдиъм “ на Уест Хем, а Ливърпул ще пътува до Борнемут. Челси ще посрещне на „ Стамфорд Бридж “ втородивизионния Блекбърн Роувърс. Челси вкара гол след 500 минути суша, с цел да в профил Брайтън с 1:0.
Източник: flashnews.bg