Новото попълнение на Челси Оливие Жиру вкара първия си гол

...

Жиру с първи гол за Челси при победа над Хъл за Купата на ФА

Новото попълнение на Челси Оливие Жиру вкара първия си гол за лондончани при безапелационната победа над Хъл Сити с 4:0 в 1/8 финалите на шампионата за Купата на Футболната асоциация.

Уилиан откри резултата още във втората минута, Педро Родригес повиши на 2:0 в 27-ата, в 32-ата Уилиан вкара втория си гол в срещата, а Жиру съумя да се разпише в края на полувремето след подаване на Емерсон.

В началото на второто полувреме бе отсъдена дузпа в интерес на Хъл Сити, само че Вили Кабайеро парира удара на Дейвид Мейлър. Други положения за гол " тигрите " на процедура нямаха, а Челси понижи оборотите и стигна до изразителния триумф с головете през първото полувреме.

В различен дуел от тази фаза Лестър се наложи над Шефилд Юнайтед с 1:0 на " Кинг Пауър ". Джейми Варди се разписа с глава след чудесно центриране на Рияд Марез в 66-ата минута. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg