Новото попълнение на Бока Хуниорс Мауро Сарате отбеляза два гола

...

Сарате дебютира с два гола за Бока Хуниорс

Новото попълнение на Бока Хуниорс Мауро Сарате означи два гола в първата си среща за първенците. Бившият състезател на Лацио, Уест Хам и Велес водеше офанзивата на " генуезците " с Дарио Бенедето при разгрома със 7:2 над Маями Юнайтед. Аржентинският отличник е на подготовка в Съединени американски щати пред началото на новия сезон. Сарате означи четвъртото и петото попадение още преди почивката, откакто преди този момент Бенедето, който се завърна след тежка травма, вкара хеттрик. Деветката означи трите си гола още до десетата минута. Голмайсторът на отбора пропусна международното състезание в Русия, откакто скъса коленни връзки в края на 2017 година.
#PretemporadaBoca | @mau_zeta, @Cali_Izquierdoz y @AgustinAlmendr5. Postales que dejó el amistoso de esta mañana. @darodaicz pic.twitter.com/TzLffd54qi
— Boca Jrs. Oficial (@BocaJrsOficial) July 16, 2018
Искердос с глава и Еспиноса от дузпа вкара останалите попълнение за Бока през втората част.

Маями Юнайтед - Бока Хуниорс 2:7
0:1 Бенедето (3)
0:2 Бенедето (5)
0:3 Бенедето (10)
0:4 Сарате (17)
0:5 Сарате (20)
1:5 Миколи (25)
1:6 Искердос (52)