Новобранецът Кирил Капризов реализира първия си хеттрик в Националната хокейна

...

Новобранец изведе Минесота до успех срещу Аризона

Новобранецът Кирил Капризов осъществя първия си хеттрик в Националната хокейна лига на Съединени американски щати и Канада при успеха на Минесота с 4:0 вкъщи против Аризона в среща от постоянния сезон.

Руснакът откри резултата 5.47 минути след началото на третата част и добави второто си попадение в дуела единствено две минути по-късно. Капризов оформи хеттрика си на празна врата в последните секунди на мача.

Hatty Kappy
— Minnesota Wild (@mnwild) Джонас Бродин също вкара за Минесота във финалните секунди от срещата.

Кирил Капризов има общо 10 осъществени гола и четири в последните два дуела от НХЛ.

Един Хил се отличи с 28 избавени шайби във втората си среща като титуляр в интерес на Аризона.

Двата тима още веднъж ще се изправят един против различен във вторник през нощта.