Новият треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро дебютира с победа.

...

Ел Маестро дебютира в ЦСКА с победа

Новият треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро дебютира с победа. " Червените " победиха с 2:0 " Етър " в първата си контрола през лятната подготовка.

И двете попадения на инспекцията в Панчарево означи Рафаел Енрике, който се появи като запаса през втората част.

Новото попълнение Стивън Перейра също направи дебют за ЦСКА и игра като титуляр отдясно на отбраната. Станислав Манолев, Фернандо Каранга и Стойчо Атанасов пропуснаха дуела поради травми, а Жанио Бикел получи отмора.

Снимка: Lap.bg

Първата рискова обстановка пристигна чак в 22-ата минута, когато техничен удар на Тиаго Родригес бе избит със сетни сили от Христо Иванов в ъглов удар. През първата част не се случи съвсем нищо друго забавно и разумно двата отбора се отдръпнаха на отмора при 0:0.

През втората част домакините се активизираха и започнаха да заплашват повече вратата на Иванов. Така се стигна до 62-ата минута, когато резултатът бе открит. Рубен Пинто центрира към Енрике, който с глава направи 1:0. В 79-ата минута ЦСКА стигна до втори гол. Енрике получи пас зад отбраната и самичък против вратаря съумя да направи 2:0.
Източник: btvnovinite.bg