Нови победи записаха първите два отбора в класирането на Втора

...

Сивите гъски и динамитите с нови победи във Втора лига на МФЛ-Варна

Нови победи записаха първите два тима в класирането на Втора лига от МФЛ-Варна - Grey goose и TNT.

``
" Сивите гъски " са все по-близо до купата, откакто надиграха в този 20-и кръг МФК Владислав с 6:4 и резервираха задатъка си от 13 точки пред втория в подреждането. Успехът обаче не пристигна изключително елементарно, защото 10 минути преди края резултатът бе 3:3. За водача вкараха Станислав Ников, Стиван Атанасов и Стефан Николов, а за владиславци точни бяха Свилен Горев, Емил Исаев и Александър Чернев. Победата на Grey goose донесе Тони Атанасов, който осъществя хеттрик през втората част. С тези свои три гола той дръпна съществено на върха при реализаторите с 27 попадения, с 4 повече от втория Йордан Николов. Светослав Славов също записа името си на таблото за Владислав в този мач.
" Динамитите " победиха с 3:1 FC INTERSTARS в този кръг и не престават да имат шансове за първото място, въпреки и единствено на доктрина. Радослав Йорданов откри резултата в 6-ата мин., а Радостин Неделчев удвои в 22-ата. " Звездите " понижиха посредством Мирослав Минков в 24-ата, а Галин Иванов оформи крайния резултат в 35-ата.
След този триумф TNT към този момент води с цели 9 точки на третия MFC PULSE, който в този кръг изненадващо бе надигран с 3:1 от МФК Хищници. На полувремето резултатът бе 2:0 след два гола на Станислав Михайлов, а Диан Найденов усили разликата в 23-ата. Силите на заемащия " бронзовата " позиция стигнаха за единствено един гол, дело на Красен Георгиев (27`).
Представящият се доста мощно в последните седмици отбор на АФК Абсолют най-сетне се отлепи от последното място и към този момент е осми, откакто победи в голов трилър Сони-М с 4:3. Отборът поведе с 2:0 посредством Бертан Рахим (7`) и Николай Стоянов (12`). Йордан Николов върна едно попадение в последните секунди на първата част, а Илиян Илиев съумя да изравни в 22-ата мин. Здравко Великов даде нов задатък на Абсолют в 31-ата мин., а в 35-ата Йордан Николов направи 3:3. Само секунди по-късно още веднъж Здравко Великов се разписа и по този начин донесе успеха на своя отбор.
АФК Албион се утвърди на петото място след победа с 3:0 над МФК Ботев-18. Два гола за този триумф вкара Ивайло Янков (4`, 34`), а един път прецизен бе Теодор Кожухаров (16`).
Този 20-и кръг бе един от много резултатните през сезона, като в петте дуела паднаха 28 гола. Те можеха и да са повече, само че футболистите удариха цели 11 греди.

МФЛ-Варна, Втора лига - 20-и кръг:
Сони - М - АФК Абсолют Варна 3:4
FC INTERSTARS - МФК TNT 1:3
МФК Владислав - MFC Grey Goose 4:6
МФК Ботев 18 - АФК Албион 0:3
МФК Хищници - MFC Pulse 3:1

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html