Новата ера в Манчестър Юнайтед започна разочароващо, тъй като отборът

...

Новата ера в Ман Юнайтед започва с домакинска загуба от Фулъм. Вила затвърди 4-то място с победа

Новата епоха в Манчестър Юнайтед стартира разочароващо, защото тимът загуби позиции в конкуренцията за подготовка за Шампионска лига със загуба с 2-1 вкъщи против Фулъм в събота.

Седмицата стартира с новия съсобственик Джим Ратклиф, който приключи закупуването на миноритарен дял в Юнайтед и самоуверено изложи тригодишен проект за връщане на клуба на върха на британския футбол, побеждавайки локалните противници Манчестър Сити и Ливърпул „ отстъпи “ в този развой. Завърши с това, че тимът на Ерик загар Хаг беше надиграван най-вече на личния си стадион от противник в долната половина на класирането и позволи решаващия гол в седмата минута на добавеното време.

Не единствено шестото място Серията от четири победи на Юнайтед в лигата завърши, четвъртият Астън Вила победи Нотингам Форест с 4-2 и към този момент има разлика от осем точки сред тимовете. Петият Тотнъм е с три точки пред Юнайтед и има мач по-малко.

Остава да се види дали Висшата лига ще има четири или пет места в Шампионската лига...