Новакът взе ценни три точки при гостуването си на в

...

Тимът на Страхил Попов с важна победа като гост

Новакът взе скъпи три точки при гостуването си на в среща от 26-ия кръг на турското състезание. Страхил Попов пропусна дуела поради наказване, откакто преди седмица получи червен картон при нулевото тъждество с. Неговият отбор завоюва с 3:1 в Ерзурум и заема влиятелното шесто място във краткотрайното класиране.

Александрос Катранис откри резултата с хубав гол с глава в 23-ата минута, а в последните секунди на полувремето Маме Бирам Диуф беше прецизен от дузпа. В 51-ата минута звездата на Хатайспор Аарън Салем Бупендза се разписа от директен свободен удар и към този момент има 18 попадения през сезона. За нарушаването против самия него вратарят на Ерзурум ББ Якуб Шумски беше изпъден.
С човек повече гостите пропуснаха да разгромят обезверения си противник. В края Ерзурум ББ даже върна едно попадение посредством Олтан Каракулукджу. За домакините титуляри бяха някогашният халф на ЦСКА Петрус Бумал и предишният през Черноморец Аатиф Шаешу.

В другите неделни мачове и направиха 0:0, се наложи с 2:0 над, а сензационно загуби с 0:1 вкъщи от Гьозтепе и остана на три точки зад лидера Галатасарай.

Сюпер лиг 26 кръг, неделя 21 февруари  Ерзурум ББ 1:3краен резулат Хатайспор