Новакът във Втора лига - Миньор (Перник), загуби с 0:2

...

Миньор с поражение от Монтана в Перник

Новакът във Втора лига - Миньор (Перник), загуби с 0:2 днешната си контрола с Монтана, която се игра на “Стадиона на мира” в миньорския град.

Гостите поведоха в 34-ата минута след чудноват, само че гръмък гол на Атанас Илиев. То пристигна след центриране отляво и безредие в наказателното поле на домакините. Футболист на чуковете опита да върне с глава към собствен съотборник, само че вместо това подаде към намиращия се на пет метра пред вратата Атанас Илиев, който трансферира ефектно с глава стража на Миньор за 1:0.

След почивката Монтана вкара още един гол с глава. Това стори Росен Кръстев, разписал се в 69-ата минута след центриране отдясно.

До края на срещата Миньор опита да означи най-малко едно попадение, с цел да зарадва екзалтираната агитка, която поддържаше перничани, само че в последна сметка не съумя да го стори и инспекцията завърши при 2:0 в интерес на монтанчани.