Новакът във френската Лига 1 Брест завърши наравно 1:1 като

...

Новак измъкна точка от Сент Етиен

Новакът във френската Лига 1 Брест приключи наедно 1:1 като посетител на Сент Етиен в мач от втория кръг на шампионата.

Футболистите на Оливие Дал'Ольо можеха да си тръгнат и с трите точки от визитата си на " Жофри-Гишар ", само че гол в 83-тата минута на Денис Буанга разреши на Сент Етиен да доближи до равенството. Гостите от Брест бяха разкрили резултата в добавеното време на първото полувреме посредством Жулиен Фосюрие, само че малко преди края неточност в защитата им разреши на Буанга да изравни.

Ligue 1: (Saint-Etienne 0 × 1 Brest ) - Brest first goal.. #ASSESB29 pic.twitter.com/k0FyIJuqQD
— Live Goal (@LiveGoal19) August 18, 2019
С равенството Сент Етиен събра 4 точки от първите два кръга, до момента в който Брест има 2 точки. СТАТИСТИКА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Лига 1 2 кръг, неделя 18 август  Сент Етиен 1:1краен резулат  Брест