Новакът Норич записа неочаквана, но много ценна победа срещу Лестър

...

И срещу последния се видя, че Лестър е в криза

Новакът Норич записа непредвидена, само че доста скъпа победа против Лестър с 1:0 и доста усили възможностите си да се избави от изпадане. Защитникът Джамал Люис вкара хубав гол в 70-ата минута и донесе трите точки на " канарчетата ", които едвам за повторно през сезона резервираха " суха мрежа " на своя " Кероу Роуд ".

В отсъствието на голмайстора си Джейми Варди Лестър изигра следващ слаб мач. " Лисиците " са в серия от 4 срещи без триумф в Премиър лийг, а в последните три даже не се разписаха. Тимът на Брендън Роджърс към момента е трети в класирането му, само че разликата с преследвачите се топи.

Младата звезда на гостите Джеймс Мадисън се изправи против някогашния си клуб, само че и той не направи нищо впечатляващо. Норич започва по-агресивно, а непрекъснатите пробиви на Максимилиан Аарънс сътвори много проблеми на национала Бен Чилуел. Първото състояние се откри пред Бен Годфри в 9-ата минута, само че неговият удар с глава бе прекомерно слаб и не затрудни Каспер Шмайхел.
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиър лийг 28 кръг, петък 28 февруари  Норич Сити 1:0краен резулат  Лестър Сити