Нов силен мач с гол и две асистенции изигра българският

...

Българинът в Шефилд Уензди блесна с гол и две асистенции

Нов мощен мач с гол и две асистенции изигра българският юношески национал Преслав Боруков за тима на Шефилд Уензди до 23 години. “Кукумявките” се постановиха с 4:2 над отбора на Олимпиакос до 20 години в контрола, която се състоя на терена на " Колеж Куин Етелбурга " в Йорк.

19-годишният Боруков асистира за 1:0, като изведе самичък против вратаря Конър Грант, който напредна и откри. Резултатът се резервира до почивката, а през второто полувреме Лиъм Шоу вкара за 2:0 след нова асистенция на българина. Преслав Боруков резервира топката на границата на наказателното поле, изчака Лиъм Шоу да се включи и го изведе самичък против вратаря за 2:0.

Алекс Хънт вкара за 3:0, откакто още веднъж юношата на Левски резервира топката и подхвана офанзивата. Гърците върнаха едно попадение, само че самият той вкара за 4:1, откакто беше изведен самичък против вратаря.

More game minutes today and a goal against Derby County Looking forward for the season pic.twitter.com/mO3EFNUTnN
— Preslav Borukov (@PreslavBorukov) July 16, 2019
В последните 10 минути Преслав Боруков отстъпи мястото си на Дамба, а играчите на Олимпиакос оформиха крайното 4:2.

Следващата инспекция на Шефилд Уензди до 23 години е идния вторник против връстниците им от Манчестър Сити.