Нов рекорд подобри у нас . Вратарят на застана под

...

Георги Петков: Ще продължа, докато в Славия разчитат на мен

Нов връх усъвършенства у нас. Вратарят на застана под рамката на 44 години и 6 месеца и игра 90 минути при загубата с 1:2 от Арда в мач от шестия кръг на efbet Лига. Вратарят е най-възрастният настоящ футболист у нас и към момента не мисли за отричане.

" Нямам пропусната подготовка, нямам конузии, товаря се с всички останали. Имам огромна обич към футбола, не ми е омръзнало, приготвям се със същата пристрастеност. Момчетата в Славия имат качества, слушат ме. В тяхна изгода ще е всичко, което им споделям, само че всичко си зависи единствено и единсвено от тях. Една от аргументите за нашия срив е напускането на. Другата причина е, че тимовете ни одобряват съществено след последните ни триумфи. Имахме и огромна доза малшанс. Срещу стана същото. Изравниха ни в 95-ата минута, по-късно допуснахме и нелепи загуби. Нужна е да се върне експанзията в отбора. Липсва и спортната завист. Имаме футболисти с качества. Никой в Славия не мисли за изпадане. До края на сезона има прекалено много мачове. Славия ще се вдигне и още веднъж ще побеждава. Ще продължа да играя, до момента в който в Славия разчитат на мен и аз мога да съм от изгода. Като видя, че не мога да съм потребен, самичък ще спра. Няма да очаквам някой да ми споделя да приключвам кариерата си ", сподели за " Хоризонт " Георги Петков.
efbet Лига 6 кръг, понеделник 21 септември  Арда (Кърджали) 2:1краен резулат  Славия