Носителят на Суперкупата на България Хебър (Пазарджик) отбеляза безупречен старт

...

Черно море-БАСК стартира със загуба от шампиона

Носителят на Суперкупата на България Хебър (Пазарджик) означи безукорен старт в Суперлигата при мъжете, откакто стартира с чиста победа при гостуването си във Варна. Волейболистите, водени от Атанас Петров, надиграха Черно море-БАСК с 3:0 (25:18, 25:20  25:17) в мач от първия кръг на шампионата, който се игра във варненската зала „ Христо Борисов “, написа Bgvolleyball.com.

Класният състав на гостите от Пазарджик бе водещ от самото начало на срещата, като нямаше особени усложнения за спечелването на обособените елементи. И в трите гейма „ тигрите “ взимаха огромен задатък, като след двадесета точка безгрижно позволяваха на домакините да понижат пасива си и да отбележат повече точки, само че записаха крайната победа за 75 минути игра.

Чeрно море: Христо Енков, Емилиян Георгиев, Явор Генов, Калоян Балабанов, Траян Иванов, Николай Колев - Иван Манолов-либеро (Димитър Василев, Димитър Славов, Йоан Кайряков, Даниел Ал Атраш)
Старши треньор: Юли Тупанков

Хебър: Георги Братоев, Брадли Гънтър, Тодор Алексиев, Александър Ляфтов, Венцислав Рагин, Николай Къртев - Петър Каракашев-либеро (Мартин Симеонов, Стойко Ненчев, Любомир Агонцев)

Старши-треньор: Атанас Петров

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!