Норвегия разби Северна Ирландия с 5:1 като гост в мач

...

Норвегия разпиля Северна Ирландия, Григоре бележи при успех на Румъния

Норвегия разруши Северна Ирландия с 5:1 като посетител в мач от Лига " В " на шампионата Лига на нациите. Мохамед Елиюнуси даде задатък на гостите още във 2-ата минута. Малко по-късно обаче Пади Макнеър изравни.

В 7-ата минута звездата Ерлинг Халанд още веднъж изведе напред скандинавците. В 19-ата минута другият звезден нападател на гостите Александър Сьорлот вкара трети гол.

В 47-ата минута още веднъж бе прецизен Сьорлот, а крайният резултат оформи Халанд в 58-ата минута.

В другия мач от групата Румъния изненада Австрия с 3:2 като посетител. Денис Алибец изведе напред северните ни съседи още в 3-ата минута. В 17-ата минута Кристоф Баумгартнер изравни. В 51-ата минута бранителят на Лудогорец Драгош Григоре още веднъж даде задатък на гостите. В 70-ата минута Александру Максим направи резултата 1:3. Крайният резултат оформи Онисиво в 81-ата минута.