Ник Кириос забрави обувките си за тенис в съблекалнята, но

...

Ник Кириос направи шоу за зрителите в Синсинати, забравяйки обувките си в съблекалнята

Ник Кириос не помни обувките си за тенис в съблекалнята, само че съумя да се класира за втория кръг на шампионата " Мастърс " 1000 в Синсинати.

Григор Димитров: Трябва да мисля мач за мач, както направих предходната година в Синсинати

Българинът разкри възприятията си за един от обичаните си шампионати

Австралиецът излезе на корта за мача си с американеца Денис Кудла с баскетболни кецове, само че не можа да откри обувките си за тенис в сака си. Той помоли уредниците да му донесат оборудването от съблекалнята, като до момента в който чакаше остана по чорапи на корта.

Only @NickKyrgios

Мачът с Кудла беше доста оспорван и приключи след трагичен тайбрек в третия сет. Кириос осъществя шестия си мачбол, като трябваше да избавя и един при резултат 7-8. Единственият пробив в мача стана в последния гейм на втория сет, когато Ник изравни резултата. Австралиецът завоюва с 6-7(2), 7-5, 7-6(9) за 2 часа и 1 минута игра.

Във втория кръг Кириос ще срещне младата хърватска вяра Борна Чорич. На осминафинала негов противник може да бъде №4 в схемата Хуан Мартин дел Потро (Аржентина).