Неймар си изкара червен картон за 120 секунди, Мбапе спаси

...

За по-малко от 120 секунди Неймар успя да си изкара червен картон

Неймар си изкара червен картон за 120 секунди, Мбапе избави ПСЖ.

За по-малко от 120 секунди Неймар съумя да си изкара червен картон. В мач от френската Лига 1 против " Страсбург " играчът на ПСЖ получи две публични предизвестия и трябваше да напусне терена наложително.

Първо съдията Клеман Тюрпен декокира бразилеца за нарушаване. Не бяха минали и две минути, когато Неймар се строполи в наказателното поле, искайки дузпа. Такава нямаше, а реферът реши да вдигне втори жълт картон на Неймар за симулация и той остави отбора си с 10 души на терена. А резултатът бе 1:1, предава 24 часа.

ПСЖ откри с гол на Маркиньос през първата част. Същият прониза и личната си врата.

Мачът вървеше към тъждество, когато Тюрпен свири дузпа за френския гранд в добавеното време. Зад топката застана голмайсторът на световното в Катар - Килиан Мбапе, който донесе триумфа за своя отбор.
Източник: petel.bg