Невиждан куриоз беляза мача между Толука и Морелия Монаркас от

...

Невиждан куриоз в 101-ата минута на мач в Мексико!

Невиждан куриоз беляза мача сред Толука и Морелия Монаркас от мексиканското състезание. Гостите от Морелия излъгаха противника си с 1:0 с гол на чилиеца Диего Валдес в 58-ата минута. Двубоят можеше да приключи и при различен резултат, само че реферът реши да се трансформира в централна фигура на терена в самия завършек на мача.

В добавеното време домакините от Толука получиха право да изпълнят дузпа. Тя бе отъсдена за игра с ръка на футболист на Монаркас и бе бурно оспорена от гостите. Зад топката застана опитният аржентински атакуващ халф Пабло Бариентос, а уругвайският пазач Себастиан Соса парира шута от бялата точка. Бариентос въпреки всичко не сбърка при добавката и изпрати топката в мрежата, като това се случи в 101-ата минута на мача. Арбитърът обаче даде сигнал за края на мача секунда преди добавката и попадението не бе зачетено, а Морелия Монаркас сграбчи трагичната победа.
Източник: novini.bg