Неубедителното представяне на Италия под ръководството на Роберто Манчини продължава.

...

Италия изравни антирекорд от преди 100 години

Неубедителното показване на Италия под управлението на Роберто Манчини продължава. " Скуадра адзура " приключи 1:1 с Украйна в контролна среща, играна в Генуа.

Федерико Бернардески откри резултата в 55-ата минута, а Руслан Малиновски възвърне равенството осем минути по-късно.

Италия към този момент няма победа пети следващ домашен мач и това се случва за първи път от 100 години.

" Скуадра адзура " за последно не завоюва пет следващи домашен срещи поред от март 1923 година до януари 1925 година

Преди тъждество с Украйна италианците играха в Лигата на нациите с Полша и в другарски мач с Холандия и се провалиха в мачовете за Световното състезание в Русия против Швеция и Македония.