Неубедително представяне записаха отборите от школата на Черно море през

...

Моряците с две загуби и равен в елитните групи по футбол

Неубедително показване записаха тимовете от школата на Черно море през миналия уикенд в Елитните групи до 15, 17 и 19 години.

Юношите старша възраст на “моряците ” (U19) изгубиха с 0:2 семейството си на Нефтохимик, а младшата (U17) завърши 0:0 с ЦСКА в последния си мач за 2017 година. Талантите на Иван Николов отстъпиха с 0:3 във Варна на Лудогорец при 15-годишните, като срещата бе белязана от случай. Още в 5-ата минута футболист на варненци напусна мача със счупена ръка.

Най резултатни през уикенда бяха  “моряците ” 2005 година. Момчетата на Георги Попов разпиляха отбора на Шампиони Варна със 7:0 на изкуствения терен на Националната спортна база “Спортпалас ”.

Седем гола вкараха и Черно море, родени 2002 година. Възпитаниците на Тодор Каменов победиха Добруджа със 7:1 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост. Два гола осъществя Джан Хасан, а по един вкараха Джан Хасан, Мартин Милушев, Радостин Желев, Росен Стефанов, Светослав Николов и Златин Станков. В тази среща тимът бе воден от Миро Мирчев, защото Тодор Каменов бе зает с мъжкия тим.

“Моряците ” набор 2004 пък удариха 5:0 Добруджа вкъщи. Талантите на Станислав Стоянов не срещнаха компликации против своя противник на тежкия терен под Аспаруховия мост и до почивката водеха с 3:0. Головете в мача осъществиха Алекс Костов, Берк Бейхан, Жулиан Георгиев, Милен Николов и Марин Петков.

Родените през 2006 година “моряци ” записаха триумф с 4:1 против Атлетик в Шумен. Мачът се игра в сряда (15 ноември), а головете вкараха Пламен Аршев – 2, Мартин Стелянов и Кристиян Евдокиев.

Единственият почиващ отбор този уикенд бе Черно море 2007 г. Възпитаниците на Тодор Марев вземат участие в шампионата на турнирен принцип по футбол 9, само че поради неприятното време мачовете бяха отсрочени.

Талантите, родени 2008 година и 2009 година, с треньори Страхил Байчев и Миро Мирчев, завършиха с мачовете за 2017 година.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg