Нестор Ел Маестро изравни най-добрата си серия начело на ЦСКА,

...

Ел Маестро изравни най-добрата си серия

Нестор Ел Маестро изравни най-хубавата си серия отпред на ЦСКА, като записа четвърта поредна турнирна поведа при 2:0 над Локо Сф в четвъртък.

Преди това възпитаниците на сърбина надиграха Берое (3:0), ЦСКА 1948 (2:0) и Ботев Пд (2:1).

Предишното сходно достижение на наставника бе от старта на първия му престой в ЦСКА.

Между първия и четвъртия кръг на сезон 2018/19 алените победиха надлежно Локо Пд, Витоша Б, Дунав и Славия, а серията им бе спряна от Лудогорец в Разград.

Амос Юга даде четвъртата си асистенция от началото на сезона, като е водач по този индикатор в състава на армейците.

Втори в класацията с 3 голови подавания е Тобиас Хайнц. Африканецът даде последния пас преди попаденията на Хайнц против Крумовград, Назон против Берое и ЦСКА 1948 и Естрада против Локо Сф.

Победата над столичните железничари бе първата през сезона, за която никой от Назон и Хайнц няма голов принос.

Тя постави край и на рекордната в персонален проект серия на хаитянския нападател от попадения в 5 следващи срещи.

Майкъл Естрада постави завършек на едногодишна голова суша.

Той не се беше разписвал в формален мач от 2 октомври 2022 година, когато бележи в добавеното време победното попадение за Крус Асул при 2:1 над Гуадалахара в дуел от мексиканското състезание.
Източник: novsport.com