Неприятни новини за Левски дойдоха от Дубай. Защитникът на сините“

...

Лоша новина за Левски от Дубай

Неприятни вести за Левски пристигнаха от Дубай. Защитникът на „ сините “ Хосе Кордоба се контузи по време на мач с националната фланелка на родината си Панама.

Страната изигра контрола против Венецуела в Дубай. Приятелският мач приключи наедно 2:2.

Кордоба стартира като титуляр, само че в 41-вата минута трябваше да бъде наложително сменен.

На негово място на терена се появи Фидел Ескобар.

Добрите вести идват от панамските медии. Според публикуваната в тях информация положението на Хосе Кордоба не е притеснително.

Футболистът на „ сините “ е посочил положителни признаци, само че сериозността на контузията ще бъде избрана най-рано в сряда.

Панама поведе с 2:0 с головете на Хосе Фаярдо в 29-ата минута и Сезар Янис в 79-ата минута.

Южноамериканците понижиха изоставането си в 83-тата минута посредством Саломон Рондон, който беше прецизен от дузпа, а Ернесто Торегроса оформи крайния резултат в добавеното време на инспекцията.
Източник: novsport.com