Нефтохимик разби със 7:1 Несебър в последната си контрола преди

...

Нефтохимик загря за старта на Втора лига с гръмка победа

Нефтохимик разруши със 7:1 Несебър в последната си контрола преди старта на Втора лига.

Симеон Баев откри резултата за отбора от третия ешелон в 28-ата минута. Малко по-късно Живко Петков изравни, а до края на полувремето се разписаха още Димитър Костадинов и още един път Петков.

На полувремето наставникът на " шейховете " Диян Петков направи пет смени, а в 60-та минута размени още четирима играчи. Надмощието на бургазлии през второто полувреме продължи да бъде огромно и това докара до 4 попадения.

Деян Христов бе прецизен за 4:1, а 10 минути по-късно Боримир Карамфилов означи за 5:1. Кристиян Парашкевов вкара за 6:1, а крайният резултат оформи Боримир Карамфилов.
 Нефтохимик с нов изпълнителен шеф

Мястото на Павел Бошнаков като изпълнителен шеф на Нефтохимик ще заеме Живко Авджиев