Не съм абсолвент на университета Алпе Адрия в Клагенфурт, а

...
Не съм абсолвент на университета Алпе Адрия в Клагенфурт, а
Коментари Харесай

Пламен Николов: Не съм абсолвент на университета в Клагенфурт, а специализант

" Не съм абитуриент на университета Алпе Адрия в Клагенфурт, а специализант със предпазен теоретичен план там ".

Това сподели за Българска телеграфна агенция номинираният за министър-председател Пламен Николов " ИТН ".

От Университета през днешния ден обявиха публично: " Пламен Николов не е никакъв лекар и в никакъв случай не е бил наш ученик ".

Поводът за неговия коментар е обявата в клагенфуртския вестник " Клайне цайтунг ", обвързвана с образованието на Пламен Николов в Австрия.

Авторът на публикацията, който е началник на икономическия отдел на вестника, твърди, че Пламен Николов не е бил ученик на университета, съдейки по публична информация, получена от доктор Анегрет Ландес, завеждаща отдела за връзки с обществеността на университета Алпе Адрия в Клагенфурт.

Николов бе безапелационен, че е редно запитването от австрийска страна, да бъде отправено не към университета в Клагенфурт, а към австрийското министерство за обучение, просвета и просвета, защото става въпрос за научнен план " Феноменологията и етапите на прекарване при възприемането на субективното време ".

" Благодарение на него съм защитил своя дисертационен труд пред ВАК ", разясни Николов.

Проектът, чиято фотография Николов изпрати, е послужил за отбрана на докторската му теза в България. Николов разяснява, че точно австрийското министерство са присъдили стипендията Ернст Мах, а университетът в Клагенфурт просто е бил мястото, където осъществя своя теоретичен план.

Той посочи, че до момента в който е бил там, е употребил библиотеката и научния запас на тримата професори, които са били упоменати и по време на конференцията. Двама от тях са още живи и здрави, показва Николов, визирайки имената на Манфред Мозер и Михаел Полемис. Николов благодари за поддръжката им.

Именно чрез реализацията на плана, Николов пази и дисертационния си труд пред Специализирания теоретичен съвет по философия към Висшата атестационна комисия /ВАК/ към Министерски съвет на България.

Николов напомни, че докторските степени тогава са се присъждали от ВАК, а единствено аспирантурите са се водили към някакво научно звено - университет или академия.

" В този смисъл аз съм аспирант на СУ, само че лекар на ВАК ", посочи Николов.

Бел.ред.
И двете партии, и, дадоха обещание на гласоподавателите си мажоритарен избор и получиха общо 128 депутата. Сега ще изпълнят ли обещанието си?
Източник: fakti.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР