Старши треньорът на Лудогорец (Разград) заяви, че гостуването на

Старши треньорът на Лудогорец (Разград) заяви, че гостуването на ...

Стойчо Стоев дава шанс на резервите.

Старши треньорът на Лудогорец (Разград) заяви, че гостуването на уелския ТНС утре няма как да бъде разходка въпреки категоричния резултат от първия мач, а също така и конфликтът с Марселиньо е изграден много по-рано от медийната публикация за това.

Шампионите отлетяха с полет от Варна в доста лежерно настроение, явно заради победата с 5:0 в първата среща и вече чакат мачовете с Марибор (Словения) за влизане в групите на Лига Европа.

"Няма разходки, все пак става въпрос за европейски мач. Просто този мач е идеална възможност за някои момчета, които играят по-малко, да натрупат минути. Други пък ще получат почивка. Надяваме се да няма контузени.

Със сигурност противникът ще играе за своята чест и едва ли отписват мача. Така че от наша страна отношението трябва да бъде адекватно, каза Стоев.

"При нас няма титуляри и резерви, всички играчи за мене са равностойни. Дали ще изпитаме някоя нова схема на игра, все още не знам. Има един ден за да помисля. Но и да го направим, няма да бъде съвсем нова, защото сме работили на тренировките.

Лудогорци се готвят вече и за мача с Марибор, който е последното им препятствие преди групите на Лига Европа. А треньорът призна, че вече има представа за тима.

"От вчера вече ги наблюдавам на видео. По-конкретно и целенасочено ще работим след утре. Не искам да ги сравнявам с Ференцварош, но са един сериозен отбор и ще ги оставим без оценки засега. Те са типичен словенски отбор, който се стреми към победата от 1-ата до последната минута и искат да постигнат добър резултат.

По въпроса със скандала с бразилския плеймейкър Марселиньо, Стоев отговори: "Марселиньо е част от отбора. И е върнат в тима по-рано от момента, в който медиите са научили и публикували информацията. Провели сме разговор, той беше достатъчно ясен.

На въпрос дали знае нещо по въпроса с бъдещето на Жуниор Брандао, Стоев отговори отрицателно. Въпросът беше, че след като досега е играл като преотстъпен в родината си, бразилският нападател вече окончателно не е част от Лудогорец.

Източник: gol.bg