Най-именитият играч на Левски Георги Миланов направи своето завръщане от

...

Георги Миланов се завърна с гол за Левски и прати клуба напред за Купата

Най-именитият състезател на Левски Георги Миланов направи своето завръщане от травма в днешния мач за Купата на България против Септември София, приключил 0:2.

Плеймейкърът се разписа от дузпа в началните минути на втората част, а преди него Димитър Костадинов откри резултата, само че показва почитание към някогашния си отбор и не чества.

Мартин Петков вкара красиво попадение за „ сините “, само че то бе анулирано поради засада, а ВАР потвърди правотата в решението на страничния рефер.

Левски гостуваше алегорично на своя стадион, защото „ септемврийци “ не съумяха да предложат нужните условия за срещата на стадиона в Драгалевци.

„ Сините “ по този начин се причисляват към компанията на ЦСКА и Лудогорец на полуфиналите за Купата на България. Остана само Ботев Пловдив и Берое да решат разногласието между тях, с цел да научим и четирите съперника.
Източник: fakti.bg