Националният селекционер Красимир Балъков коментира равенството 0:0 при гостуването на

...

Балъков: Направихме добра крачка напред

Националният селекционер Красимир Балъков разяснява равенството 0:0 при гостуването на Черна гора.

" Показахме темперамент, искахме непременно да победим. През втората част имахме спад за към 15 минути, само че до края на дуела искахме повече успеха. Мисля, че направихме добра крачка напред.

Виждате, че искахме да победим непременно. Това се видя и от групировката и момчетата, които бяхме избрали. През второто полувреме не влязохме в темп и трябваше да вършим смени.

Попето играе на същата позиция и в клуба си. Идеята беше да имаме по-добро владеене на топката и да имаме по-добри хрумвания е средата. Доволен съм от желанието за победа и себераздаването.

Марселиньо и Вандерсон дадоха доста, само че съперника ни изненада с пасивността си и сгъстените пространства сред линиите. Това ни затрудни.

Това е една дребна светлинка в тунела. С всяка точка или 3 се добива самочувствие и се надявам против Англия да се оправим добре. Във футбола нищо не е невероятно ", съобщи Балъков.
 Черна гора и България не се победиха - 0:0
България още веднъж не съумя да се оправи с Черна гора, " лъвовете " към този момент 10 мача без победа