Националният отбор по футбол на България за N-ти път накара

...

Да запазим минута мълчание за националния тим! Гибралтар за нас е като Бразилия

Националният тим по футбол на България за N-ти път накара почитателите да си скубят косите от бяс, гняв и обезсърчение. Разпасаната команда не съумя да бие даже Гибралтар - 1:1. Сбъднатият призрачен сън при визитата на футболното джудже се случи в третия кръг в група " C " в Лигата на нациите. На стадион " Виктория " избраниците на краткотрайния треньор Георги Иванов-Гонзо посрамиха националната фланелка, откакто въобще не съумяха да надиграят непретенциозните домакини. Нещо повече - Гибралтар имаше по-чисти положения и май би трябвало да се радваме, че не паднахме.

Голът за нашите заби Георги Минчев с глава в самия завършек на първата част. В началото на второто полувреме обаче гибралтарците изравниха от дузпа и справедливо взеха точка, която е и първата им в потока.