Националният отбор по футбол на България ще изиграе втората си

...

Квалификации за Евро 2020 НА ЖИВО: Косово - България, 1-1

Националният тим по футбол на България ще изиграе втората си среща от квалификациите за Евро 2020. Срещата ще може да следите НА ЖИВО в SportLive.bg.
" Лъвовете " не стартираха по стремежи метод, като стигнаха извънредно мъчно до тъждество 1:1 с Черна гора.
Сега момчетата на Петър Хубчев ще би трябвало да потвърдят, че са позволили отрицателен резултат, като реализиран триумф в Прищина.
СЪСТАВИ:
Косово: Мурич; Войвода, Рахмани, Алити, Целина; Шала, Х, Крезиу; Рашица, Кололи, Зенели; Мурики
България: Николай Михайлов; Страхил Попов, Николай Бодуров, Васил Божиков, Антон Недялков; Симеон Славчев, Георги Костадинов; Тодор Неделев, Ивелин Попов, Кристиян Малинов, Спас Делев
Статично състояние се оказа основно в срещата досега и то пристигна 6 минути преди почивката. Тодор Неделев центрира от корнер, а Васил Божиков бе изтърван от отбраната на домакините и даде задатък на " трикольорите ". В насладата си играчите на Петър Хубчев подвигнаха високо екип на съотборника си Ивайло Чочев, който в мача с Черна гора получи извънредно тежка травма.
В 61 минута Зенели се възползва от неточност на Николай Бодуров, с цел да насочи удар, който Михайлов не съумя да отрази - 1:1.
Източник: actualno.com