Националният отбор на България по волейбол спечели четвъртата си среща

...

България прегази Куба на Световното по волейбол

Националният тим на България по волейбол завоюва четвъртата си среща от груповата фаза на Световното състезание по волейбол, на което сме домакини с Италия. " Лъвовете " на Пламен Константинов победиха с 3:0 (25:20, 25:!6, 25:18) Куба пред цялостната зала " Конгресна " в " Двореца на Културата и Спорта " във Варна.
Играчите на България не оставиха късмет на противника в нито една от трите елементи на мача, като от първата техническа пауза във всяка от тях, Виктор Йосифов и момчетата му бяха напред в резултата и запазваха и даже увеличаваха задатъка си до края на гейма.
Страхотно усещане през днешния ден в морската ни столица направи колективът на България, който способства доста за триумфа. Играчите на Пламен Константинов бяха шумно стимулирани от своите почитатели и с лекост преодоляха младия отбор на Куба.
Всичко за успеха на България над Куба с 3:0 четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com