Националният отбор на България по минифутбол записа първа загуба на

...

Загубихме от Англия и на минифутбол, гоним задължителна победа срещу Кипър

Националният тим на България по минифутбол записа първа загуба на Световното състезание по мини футбол SOCCA World Cup 2019, което се организира на гръцкия остров Крит. Тимът на Стефан Натев отстъпи с 0:3 против Англия. Нашите обаче резервират отлични шансове за класиране за елиминациите, защото в първите си две срещи записаха победи с 3:0 над Уругвай и с 2:0 над Аржентина. Утре в 10 часа е решителният конфликт на отбора ни против Кипър, който завоюва единствено една точка в досегашните си три дуела. При триумф, " лъвовете " не престават сигурно напред, другояче ще би трябвало да чакат удобна развръзка в останалите мачове от Група D.

България направи положително първо полувреме против Англия, като даже изпусна на два пъти положителни обстановки да поведе. След почивката обаче островитяните стигнаха до три безответни гола, дело на Адейемо и Мъгеридж (2).

Форумът се провежда от интернационалната федерация по мини футбол ISF (International Socca Federation), а сили мерят 38 страни от целия свят.