Националният отбор на България по мини футбол отстъпи на домакина

...

Националите ни по мини футбол завършиха на второ място в Лигата на нациите

Националният тим на България по мини футбол отстъпи на домакина Словакия във финалния дуел от шампионата Лига на нациите, който се организира в Галанта.

Срещата бе извънредно равностойна и напрегната до последния миг. Редовното време приключи 1:1 и последваха дузпи, в които словаците надвиха след 3:1.

Адам Бомбич откри резултата в 8-мата минута, а секунди преди края на срещата Добрин Петров, в 49-ата минута, изравни.

При ударите от бялата точка пропуск за " лъвовете " направи Неделиан Костадинов и по този начин нашите момчета се окичиха със сребърните медали.
 Националите ни по мини футбол се събират през днешния ден преди първите си публични мачове за годината