Националният отбор на България не успя да победи Словения и

...

Останахме втори след 1:1 срещу Словения

Националният тим на България не съумя да победи Словения и остана на второ място в крайното класиране на група 3 в Лига " С " от Лигата на нациите. Държавният ни отбор стигна единствено до 1:1 против Йосип Иличич и компания, като приключиха акцията с 11 точки. Момчетата на Петър Хубчев се раздадоха в мразовитата столична вечер, само че това не се оказа задоволително, с цел да завоюват първото място, което остана за Норвегия. Скандинавците взеха предстоящата си победа в Никозия над Кипър с 2:0, като приключиха еднолично на върха с 13 точки. Нашите пък могат да съжаляват, че не съумяха да завършат шампионата с победа. Резервата Галин Иванов беше прецизен в 68-ата минута. Зайц изравни в 75-ата минута.
КРАЙ НА МАЧА
75 - ГОООЛ! Миха Зайц изравнява за Словения.

68 - ГОООЛ! Галин Иванов извежда България напред. Страхил Попов центрира в пеналта и Иванов прати топката в мрежата на словенците.
63 - Галин Иванов сменя Николай Димитров.
62 - Пропуск на Иличич, който от 12 метра стреля над вратата.
59 - Смяна и в българския отбор. Радослав Василев ще размени настоящия като централен нападател до този миг Станислав Костов.
50 - Пропуск на Ивелин Попов, който бе открит непокрит в пеналта, само че с глава стреля в ръцете на вратаря.
Норвегия вкарва втори гол против Кипър
47 - Вратарят ни Георги Петков се намеси добре при офанзива на Скубич.
НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

40 - Йосип Иличич показва сериозната си класа, откакто проби през трима наши бранители. В този миг на съдбоносен шпагат се хвърли Васил Божиков, който стопира възможната заплаха пред вратата на Георги Петков.
35 - Неприятна вест от Никозия, Норвегия повежда при гостуването си на Кипър. Бележи Камара!
33 - Шут от границите на пеналта на Костов, само че топката минава на сантиметри над гредата.
15 - Пропуск на Станислав Костов. Божиков откри нападателя непокрит в пеналта, само че той не улучи рамката.
11 - Вербич от непосредствена непосредственост пропусна да открие.
9 - Първа заплаха в мача. Силен диагонален шут на Страхил Попов е избавен от вратарят Белец.
1 - НАЧАЛО НА МАЧА
БЪЛГАРИЯ: Георги Петков, Страхил Попов, Николай Бодуров, Васил Божиков, Антон Недялков, Георги Костадинов, Симеон Славчев, Николай Димитров, Станислав Костов, Ивеин Попов, Спас Делев

СЛОВЕНИЯ: Белец, Скубич, Ротман, Андрас Струна, Дервишевич, Зайц, Иличич, Безяк, Блажич, Вербич, Мевля