Националният отбор на България играе с Република Ирландия при резултат

...

НА ЖИВО: България 1:1 Ирландия

Националният тим на България играе с Република Ирландия при резултат 1:1 в първи мач от група Н от Лигата на Нациите 2020. Божидар Краев откри резултата в мача след прелестен пас на Тодор Неделев в 56-ата минута.

След две минути игра Страхил Попов получи късмет да центрира необезпокоявано отдясно. Той откри в наказателното поле на островитяните Галин Иванов, който стреля от сложна позиция с глава, само че Рандолф избави топката, която излизаше навън. Постепенно гостите започнаха да владеят по-сериозно топката, а Адам Айда с тил върна пред наказателното поле за Конър Хърихейн. Халфът на Астън Вила стреля с левия крайник, само че топката не откри очертанията на вратата, защитавана от Георги Георгиев.