Националните отбори на Словакия и Холандия не излъчиха победител в

...

Словакия и Холандия не излъчиха победител в контрола

Националните тимове на Словакия и Холандия не излъчиха победител в контролна среща между тях, играна на “Сити Арена” в Търнава. Мачът приключи при резултат 1:1, като домакините поведоха през първото полувреме, а гостите изравниха след почивката.

Словакия поведе в резултата в 8-ата минута с гол на Адам Немец с глава след центриране на Марек Хамшик.

В 59-ата минута Холандия изравни с попадение на Куинси Промес, който порази вратата с мощен шут от границата на наказателното поле.

Двата отбора не се класираха за присъединяване на международното състезание в Русия, само че все пак имат уредени по няколко другарски срещи през лятото. Словакия ще срещне още Мароко и Дания, а “Лалетата” пък следва да играят с Италия и Перу.