Националите по футбол стигнаха до 1:1 при гостуването на Кипър

...

Националите по футбол изпуснаха Кипър

Националите по футбол стигнаха до 1:1 при гостуването на Кипър в предпоследния си мач от Лигата на нациите. По този метод " лъвовете " запазиха възможностите си за продобиване на групата, откакто Норвегия не съумя да победи Словения като посетител, откакто мачът приключи 1:1. В понеделник България приема Словения, до момента в който Кипър е хазаин на Норвегия.
 Пламен Илиев навън за мачовете против Кипър и Словения
Захариу даде задатък на домакините в 24-ата минута. Голът пристигна от нищото, защото " трикольорите " стояха по-добре на терена до този миг. Минута преди края на постоянното време Лаифис фаулира Ивелин Попов в наказателното поле.

Зад топката застана Николай Димитров, който майсторски осъществя своето първо попадение за България в първата си публична среща от седем години. До край българите продължиха да търсят успеха, само че нямаха късмет и по този начин мачът приключи 1:1.

" Показахме геройство и хъс, само че си имаме нашите граници. Трябва да прибавим и майсторство ", разяснява селекционерът Петър Хубчев.