Националите до 19 години се сбогуваха на теория с Евро

...

Младежите се сбогуваха с Евро 2017 след тройка от Германия

Националите до 19 години се сбогуваха на доктрина с Евро 2017 след втора загуба в Грузия. Нашите паднаха 0:3 от Германия по много противен метод. Припомняме, в първата среща Англия ни би 2:0.

Двубоят се игра пред 4000 фенове на стадион " Тенгиз Буржанадзе " в Гори. Лично селекционерът на представителния ни отбор Петър Хубчев дойде за срещата.

Още в 19-ата минута младежите ни губеха с 0:2, а също по този начин бяха с човек по-малко против Бундестима. Съдията изгони Андреа Христов от Славия и свири дузпа, от която падна второто попадение.

Третият гол за немците пристигна след почивката. Вкараха ни още веднъж след дузпа за нарушаване на резервата Добрев

Така ще играем против Холандия в третия мач за авторитет. " Лалетата " пометоха 4:1 Германия на откриването. Днес обаче паднаха 0:1 от Англия и ще скачат наложително за триумф.
Източник: offnews.bg