Националът Кирил Десподов изрази съжаление след загубата от Норвегия с

...

Десподов: Не играхме толкова лошо

Националът Кирил Десподов изрази страдание след загубата от Норвегия с 0:1 в шампионата Лига на нациите. Звездата на ЦСКА-София има вяра, че той и останалите " лъвове " ще се вдигнат макар провалянето.

" Лесно е да се приказва след победа, тежко е да се приказва след загуба. Изиграхме едва първо полувреме и по-силно второ, само че за жал не успяхме да вкараме. Така се разви мачът. Натиснаха ни през първото полувреме, имаха корнери, поправихме тези неща на почивката и видяхте, че второто полувреме бе по-различно. Направихме всичко допустимо, те са домакини и желаеха да водят мача, съумяха първите 25-30 минути. Не мисля, че сме играли толкоз неприятно. Нищо не е изгубено, това си казахме. Да вдигнем главата, не може след една загуба да навеждаме главите. Всеки има вяра на този до него, ние сме един огромен колектив ", сподели Десподов. Лига на нациите 4 кръг, вторник 16 октомври  Норвегия 1:0краен резулат  България