Наставникът на Витоша (Бистрица) анализира играта на отбора си след

...

Росен Кирилов: Класата на Берое си пролича

Наставникът на Витоша (Бистрица) проучва играта на тима си след днешното проваляне като хазаин на Берое с 1:2. Въпреки че поведоха в резултата с 1:0, “тигрите” позволиха цялостен поврат след два гола на Мартин Камбуров. Второто попадение на нападателя падна в 89-ата минута.  Витоша (Бистрица) - Берое @@@
“Не ни доближиха сили. Отборът на Берое по-класен. Печелейки топката, не успявахме да я задържим. Те имат положителни и бързи футболисти по фланговете. Не успяхме да издържим. Идеята беше да ги пресираме през първото полувреме. Просто класата на Берое през второто полувреме си оказа въздействие. От младост и прибързаност не успяхме да оползотворим ситуациите си. Основните ни проблеми бяха през първото полувреме. Вместо да запазим топката и да спечелим фаул, им давахме топката. Класата на Марто Камбуров си указа въздействие. Обичам да играем нападателен футбол, да построяваме офанзиви. Радвам се, че първото полувреме бяхме по-добрият тим. Физически не успяхме да издържим. Ивайло Лазаров е един от най-хубавите ни халфове и през днешния ден липсваше”, разяснява Кирилов. Първа лига 12 кръг, понеделник 22 октомври  Витоша (Бистрица) 1:2краен резулат  Берое