Наставникът на Вихрен (Сандански) Здравко Лазаров коментира успеха на тима

...

Електричката: Първенството е много интересно, защото се играе футбол

Наставникът на Вихрен (Сандански) Здравко Лазаров разяснява триумфа на отбора си с 1:0 над Оборище (Панагюрище).
 Оборище (Панагюрище) - Вихрен @@@
“Много значима победа. Знаехме, че мачът ще бъде сложен. Перфектно първо полувреме. Вкарахме и гол. Последните 30 минути се прибрахме, само че значимото е, че устискахме успеха. Казах на момчетата, че се прибрахме доста обратно. Може и Панагюрище да са ни натиснали. Шампионатът е доста дълъг и има доста мачове. С Миньор мачът беше равносилен и можеше да вземем нещо. Тази година шампионата е доста забавно, тъй като се играе футбол и няма подмолни игри. Всеки може да загуби от всеки. Нямам сложена цел от управлението. Аз си я сложих и виждам, че имам тим, който заслужава да играе професионален футбол”. Югозападна Трета лига 8 кръг, събота 22 септември  Сливнишки воин 2:2краен резулат  Вихрен (Сандански)