Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич остана доволен след победата на

...

Крушчич: Потреперихме, ние си го направихме

Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич остана удовлетворен след успеха на " алените " с 1:0 над последния Витоша (Бистрица).

" Имахме мача в своите ръце, диктувахме темпото през първото полувреме, само че се случи, че пропуснахме дузпа. Станахме нервни, през второто полувреме показахме самообладание, пропуснахме още благоприятни условия. Показахме темперамент. Най-важното е, че спечелихме трите точки. Пуснах всички атакуващи футболисти, за нас се получи хубаво.  Витоша (Бистрица) - ЦСКА-София 0:1 @@@
Всичко зависеше от нас, сами се поставихме в обстановка да треперим. Можеше да ни бъде и по-лесно, само че това е футболът. Вкарахме прекрасен гол, значимото е, че спечелихме. Евандро влезе, имаше шанс да вкара прекрасен гол. Търсихме повече центрирания, тъй като имахме двама в нахлуване.  Витоша (Бистрица) - ЦСКА-София 0:1 @@@
Али Соу има предпочитание, само че има психически проблем, търси голове, усеща напън, би трябвало да му помогнем. За дузпата е наше решение, вътре в съблекалнята. Всички мачове са значими, незабавно започваме да се готвим за мача за Купата на България. Днес не сме мислили за Ботев, всички дадоха максимума от себе си. Феновете ни също имат заслуга, благодаря им ", сподели сръбският треньор.