Наставникът на Царско село Никола Спасов изрази задоволство след успеха

...

Никола Спасов: С Дунав не ни чака разходка, ще държа играчите на земята

Наставникът на Царско село Никола Спасов изрази удовлетворение след триумфа с 2:0 над Арда (Кърджали). Ето какво сподели експертът след мача в Пловдив:

" Доволен съм несъмнено. Бяхме по-добрият тим, имахме повече хрумвания, повече обстановки, още първото полувреме трябваше да водим в резултата. Арда не сътвори несъмнено съвсем нищо пред нашата врата през първото полувреме, на нас ни трябваше повече убеденост. През второто полувреме се видя самостоятелната класа на Родни Антуи. Стояхме решително на терена, като се изключи последните десетина минута. Всяка една победа ще ни дава по-голяма убеденост, уповавам се да продължаваме по този начин. Това са изключитено значими три точки, желае ми се да продължим тази серия. Това, че мачът не е в Кърджали несъмнено въздейства на Арда, само че мен това не ме интересува. Гледам към този момент за идващия мач, доста ми се желае да го вземем. Важно е да вземем три точки против Дунав. Такива мачове постоянно са били доста неуместни - когато играеш против разтърсен тим. Те имат друга мотивация, гледат на мачовете по различен метод. Не си мисля, че ще е лек мач или че ще е разходка. Основната ми задача ще е да държа футболистите на земята ", сподели Спасов. efbet Лига 15 кръг, четвъртък 7 ноември  Арда (Кърджали) 0:2краен резулат  Царско село