Наставникът на Славия Златомир Загорчич коментира загубата на тима си

...

Загорчич: Пропускаме много положения

Наставникът на Славия Златомир Загорчич разяснява загубата на отбора си с 0:1 от Витоша (Бистрица). Специалистът бе на мнение, че многото пропуски пред вратата на домакините са наклонили везните в интерес на " тигрите ".  Витоша (Бистрица) - Славия @@@
" Не можахме да вкараме гол. Имахме няколко положителни обстановки. Вече започнахме да изоставаме с точките. Надявам се да можем да си вкарваме ситуациите. Опитваме се да играем. Създаваме положения, само че пропущаме прекомерно доста. Да се надяваме в другия мач да вкараме един гол и да си затворим мача. През първото полувреме направихме това, което желаеме. През второто полувреме футболистите нарушиха дисциплината. Голът се получи затова. Имаме задоволително футболисти и не би трябвало да се оправдаваме с контузени. Всички работят крепко. На моменти демонстрираме добра игра. Виданов от доста време не е играл. Не знаем по кое време ще може да играе. Искаме да играем футбол и да печелим. Няма да се предаваме, излизаме и ще търсим успеха ", разяснява Загорчич. Първа лига 16 кръг, петък 23 ноември  Витоша (Бистрица) 1:0краен резулат  Славия