Наставникът на не беше доволен от поведението на тима си

...

Петко Петков: Абсолютно всички носим вина

Наставникът на не беше удовлетворен от държанието на отбора си при днешното проваляне с 1:5 от. Според Петков отборът му е изгубил образа си след третото попадение в своята врата.

" Трудно се приказва след подобен мач. Мисля, че имаше три основни момента за това. Пропуснахме дузпа в края на полувремето и направихме леки неточности при втория и третия гол. Не ми хареса държанието на тима след третия гол. След него имаше единствено един тим на терена. Вторият им гол без напълно наша неточност. Не упреквам футболистите, тъй като това се случва във футбола. Абсолютно всички носим виновност. През първото полувреме нашият тим имаше образ и владееше самодейността. Това, което се пробвам да втълпя на играчите, е, че би трябвало да има държание през всички 90 минути. Получихме опция да се върнем в мача с дузпата, само че не успяхме да отбележим ".

" Тежка загуба за нас. Надявахме се през днешния ден да вземем точки. На процедура допуснахме доста тежка загуба, която не е влизала в проектите ни. Всичко зависи от играчите. Има тежки моменти във футбола, само че след 5-6 дни идва нов мач. Искам да видя радикално друг тим ". efbet Лига 11 кръг, понеделник 2 ноември  Ботев (Враца) 5:1краен резулат  Етър